TÜM YILIN YORGUNLUĞU

Bütün yıl çalıştınız, gecenizi gündüzünüze kattınız ve çok yoruldunuz.  Sizi ayakta tutan belki de o birkaç günde yenilenebileceğiniz tatiliniz.  Fakat nereye gitmeli, ne yapmalı?  Emeklerimin karşılığını almak istiyorum ama gideceğim yerle ilgili aklımda kocaman bir soru işareti var diyorsanız sorunuzu seve seve cevaplayabiliriz.  Kazdağı!

NEDEN KAZDAĞI

NEDEN KAZDAĞI

NEDEN KAZDAĞI?

Neden ki Kazdağı? dediğinizi duyar gibiyiz. Kazdağı’nın rahatlama ve dinleme garantisi veren el değmemiş doğası ise cevabımız olacaktır. Bu doğal güzelliklerden sadece bir tanesi ise Altınoluk-Çanakkale yolu üzerinde çevresi ormanlık bir dere kenarı olan Mıhlı Çayı. Bu yolun belli bir noktasından sonra yürüyerek patikadan devam etmeniz gerekiyor ancak patika sonunda bulacağınız Rumlardan kalma Başdeğirmen bölgesi buna değer.  Değirmenin karşısındaysa kemerli bir köprü var, bu Romalılar’dan kalma köprü Truva’ya giden antik yolun Mıhlıçay üzerindeki tek geçişiymiş. Köprüden geçince ise sizi serinleyebileceğiniz bir gölet karşılıyor sizi asıl sürpriz ise göletin arkasında bekliyor:Şelale!

KONAKLAMA

KONAKLAMA

KONAKLAMA

Bu kadar gezmek yeter biraz da dinlenelim dediğiniz anda Kazdağı otelleri tüm tesisleriyle size bu imkânı sağlayacaktır, hiç şüpheniz olmasın.

Bir önceki yazımız olan SİZ DAHA GİTMEDİNİZ Mİ? başlıklı makalemizde antik kent, Kazdağı otelleri ve Kazdağı’nın doğal güzellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kazdağları Konaklama Pinterest

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir