Sıcak Bir Yuva

Kazdağı’nın eteğine kurulu olan birçok tesis sizlere hizmet için beklemektedir. Yer yer termal otellerin bulunduğu bu tesisler dağdan gelen sularıyla size şifa sunmaktadır.  Bu doğanın temiz oksijeniyle genç ve diri bir vücuda sahip olacaksınız. Geniş sağlık turizmi potansiyeli ile kurulan oteller hitap ettiği kitle olarak orta ve yaşlı kesimlere hitap etse de sizleri ağırlamaktan gocunmayacaktır.

14145837841759cc12a8_3

Türkiye’nin Akciğerleri

Bu bölge oksijen oranının en yoğun olduğu bölgedir. Bu sebepten ötürü içinize çektiğiniz her nefes size ilaç gibi gelecektir. Bu dağın çeşitli efsaneleri görülecek yerleri ve muhteşem manzarasıyla tesisler gün içerisinde çeşitli turlarla sizlere birer gezi avantajı vermektedir. Her bütçeye uygunluk sağlayan bu bölge manzarası ve havası gibi yemeğiyle de harikalar yarattığını unutmayın.

kazdagi1

Erken Rezervasyon

Rezervasyonları önceden yapmanızda bizim tavsiyemizdir çünkü her yıl binlerce turist ziyaret ediyor.  Diyorsanız ki betonarme yapılardan sıkıldım doğayla tamamen iç içe olmak istiyorum, o halde çadırınızı kapın ve getirin. Birçok kamp alanıyla sizleri kucaklayan bu muhteşem doğa sizleri bekliyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kazdağları’nın Buz Suyu başlıklı makalemizde Akçay, Kazdağları ve kazdağları otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kazdağları Konaklama Pinterest

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir