Maceracılar Kazdağı’na!

Bugünlerde her şey ne kadar sunileşmiş gözükse de insanların doğa ile olan derin bağı inkar edilemez bir gerçektir. Bu yüzdendir ki doğayla iç içe olmak,  yeşil ve mavi tonları bize huzur verir. Doğa sporları da insanların bu yönünden ortaya çıkmış olsa gerek.  Öyle ki son yıllarda son derece revaçta olan bu sporlar için uygun doğal ortamı bulmak da bir hayli önemlidir.

kazdağlarıevi

Doğa Tutkunları

Siz de bu doğa tutkunlarındansanız size harika bir haberimiz var! Kazdağı doğal ortamı ve tertemiz havası ile bu sporlar için biçilmiş kaftan.  Peki, neler yapılır bu Kazdağı’nda?

Öncelikle yöresel acentelerin trekking turlarına katılabilirsiniz. Jeep safari turları ise bir diğer seçenek.  Bunun dışında izinli bölgelerde avcılık yapabilir, Kazdağı’nın size sunduğu onlarca şelalede tatlı  bir dinleme molası verebilirsiniz,  hatta Setüven şelalesi göletinde yüzerek serinleme imkanı bile bulabilirsiniz.

 

kazdağları oteller

Alanlar Sizin

Konaklama için ben tam bir doğa tutkunuyum çadırımı alıp gelirim diyenlerdenseniz kamp yapabileceğiniz çok sayıda alan mevcut.  Yok, ben rahatıma düşkünüm diyenlerdenseniz de Kazdağı otelleri sizleri misafir etmekten mutluluk duyacaktır!

Bir önceki yazımız olan Kazdağları’nın Buz Suyu başlıklı makalemizde Akçay, Kazdağları ve kazdağları otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kazdağları Konaklama Pinterest

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir