Kazdağlarını Keşif

Evinizi sırtınıza aldınız; çadırınız, matınız, uyku tulumunuz ve çantanız da sizinle birlikte.. Şehir yaşamından uzak, betonarme yapıları reddetmek mi istiyorsunuz? Aynı zamanda size kimsenin karışmayacağı, doğayla iç içe, sabah uyandığınızda soluduğunuz havayı uzun uzun içinize çekerek yaşamın tadını almak niyetindeyseniz Kazdağları’nda tatil yapmayı düşünmelisiniz. Doğa sınırları içerisinde size hiç kimse karışamayacaktır. Kazdağları’nı keşfetmeye başladıkça ve zirveye doğru tırmandıkça doğanın size sunduklarını daha net şekilde göreceksiniz.

Kazdağları-İda-Manzarası

Sarıkız’ı Ziyaret

Bilmeniz gerek bir diğer nokta da hikâyeler ve efsaneler içerisinde yer alan dağlardan bir tanesidir Kazdağları. Sarıkız efsanesini orada yaşayabilir, onun yolunu takip edip ebediyete uzanmış dinlenme yeri olan ve şu an Sarıkız türbesine dönüştürülmüş olan yapıyı ziyaret edebilirsiniz.

kazdağları1

Gençleşmiş Vücut

Konaklama yapabileceğiniz yerler eğer biraz da keyfinize düşkünseniz Kazdağları’nın farklı bölgelerinde hazır halde olacaktır. Geniş sağlık turizmi potansiyeli ile kurulan oteller hitap ettiği kitle olarak orta ve yaşlı kesime hizmet etse de sizleri de ağırlamaktan oldukça memnun olacaklardır. Eğer olurda yolunuz Kazdağları’na düşerse geri döndüğünüzde sahip olduğu oksijen bakımından gençleşmiş bir vücut ile döneceğinizi hatırlayınız.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kazdağları Konaklama Pinterest

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir