KAZDAĞI’NIN DOĞASI

İş hayatınızda çok mu stres var, yoğun hayat sirkülasyonundan bıktınız mı, hayatınız monoton oldu diye çok mu üzülüyorsunuz?  Sizin için en güzel seçeneklerden birisi bir hafta sonu kaçamağı yapıp Kazdağı’na gitmek olacaktır. Bol oksijenli doğası, tertemiz havası, mükemmel manzarası ile harika bir hafta sonu tatili yapabilirsiniz. İnanılmaz ve kendine özgü ağaçlarıyla bezenmiş ormanların içinde tatil yapmaktan daha güzel ne olabilir ki.

SAĞLIK TURİZMİ

SAĞLIK TURİZMİ

Kazdağı’nın muhteşem doğası herkese yararlı oluyor özellikle hasta insanlara. Alternatif tıp teknikleriyle senede binlerce insanın şifa bulmasında Kazdağı çok önemli bir rol oynuyor. Bol oksijen, hastaların daha çabuk iyileşmesini sağlıyor ayrıca doğası ve temiz havası sebebiyle değişik iyileştirme teknikleri uygulanıyor. Bunlardan bazıları bio enerji, reiki, kuantum dokunuşu, fengshui, sağlık meditasyonu, evrensel enerji, acmos metodu, thetahealing, pranikhealing, uyulmama, çakraları açmadır.

KONAKLAMA

KONAKLAMA

Bu muhteşem doğada kendimizi bir gün ile sınırlandırmak istemeyiz ve bir otele yerleşebiliriz Kazdağı’nda. Bölgede birçok otel bulunmaktadır. Kazdağı otellerinden bazıları  pansiyon bazıları butik otel şeklindedir. Neredeyse hepsi yapı olarak tarihsel bütünlüğünü korusa da günümüz otellerine göre gayet modern dizayn edilmiştir.

Bir önceki yazımız olan SİZ DAHA GİTMEDİNİZ Mİ? başlıklı makalemizde antik kent, Kazdağı otelleri ve Kazdağı’nın doğal güzellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kazdağları Konaklama Pinterest

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir