Kazdağı’nda Otel imkânları

Kazdağı’nın o güzel manzarasını, şömine başında elinizde sıcak çikolata, sırtınızda battaniye eşliğinde izlemek isterseniz her bütçeye uygun oteller bulabilirsiniz. Bu otellerin imkânları elverişli ve güvenlidir. Bir çok tur olacakları da sağlamaktadır. Meditasyonlar yapıp yogayla çakralarınızı açıp ve mükemmel bir spa yaptırabilirsiniz. Böylece aradığınız o muhteşem iç huzura kavuşacaksınız. Termal tesislerde sağlınıza iyi gelecek aktivitelere katılıp dağın o büyülü suyuyla şifa bulabilirsiniz. Bu güzellik sizlere hem tatil hem de şifa olacak. Gelişmiş sağlık turizmi açısından birçok termal otel de bulunmaktadır.

kazdağlarıbutikotel

Tur Rehberleri il Keşif

Tur rehberleri bu dağın büyüsüyle sizi tanıştıracak sizlerle dağın arasında bir elçi görevi görecektir. Güler yüzlü çalışanları sizin iyiliğiniz ve rahatınız için ellerinden geleni yapacaktır. Ambiyansı farklı birçok oteller vardır bu bölgede. Sizin seçiminize ve mutluluğunuza göre elbet bir otel bulacaksınız bu heybetli dağda. Şunu unutmayın. Her tatilde olduğu gibi erken rezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü burada her şey istediğiniz gibi olmalı. Dönem içerisindeki yaşadığınız zorlukları ve hüzünleri burada, o muhteşem Kazdağı’nın manzarasıyla atmalısınız. Tamamen güvenli bir ortam da trap atışları da kuşkusuz çok zevkli bir aktivitedir. Size önerim bu aktiviteyi kesinlikle deneyin. Otel imkânlarından biraz sıyrılıp kendinize vakit ayırın.

kazdağlarıidabutik

Köyleri Unutmayın

Kazdağı’nın eteğindeki köyleri mutlaka gezin. Bu köyler bildiğiniz köylere benzemez.  Oradaki kültürü, geleneği, yaşamı tatmak ayrı bir mutluluk katacak bu gezinize. Sonra huzur dolu otelinize dönüp asla sıkılmayacağınız manzarayı izlemek size iyi gelecektir. Otellerin animasyonlarını da kaçırmayın. Size ellerinden geldiği kadar eğlence sunmaya çalışacaklarından adınız kadar emin olun. Kazdağı’nın her bir tepesi güzelliklerle doludur. Belki de buradan hiç gitmek istemeyeceksiniz. Üzülmeyin burası sizi her zaman kucaklar..

Bir önceki yazımız olan KAZDAĞI ÇADIR YAŞAMI başlıklı makalemizde Edremit Körfezi, gün doğumu ve Kültürler İttifakı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kazdağları Konaklama Pinterest

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir