İSTİKAMET KAZDAĞI

Hep methini duyduğumuz, aklımızın bir köşesine yazıp orada unuttuğumuz, başkalarından imrenerek dinlediğimiz yerlerden biridir Kazdağı. Buraya gidip bu güzellikleri görme şansını yakalayan insanlar kendini şanslı sayabilir çünkü böyle güzellikleri görmek herkese nasip olmaz.  Dileriz sizin de bir gün yolunuz düşer bu cennete.

GEZELİM GÖRELİM

GEZELİM GÖRELİM

Her mevsimde ziyaretçi ile dolup taşıyor Kazdağı, ama en çok misafiri bahar aylarında ağırlıyor. Bu bölgeye gelmeyi yaz mevsiminde tercih ederseniz de trekking ,  safari gibi yerel halkın düzenlediği doğa sporlarına katılabilir, tatilinize eğlence katabilirsiniz.  Kültürel bir gezi beni daha çok mutlu eder diyenlerdenseniz Edremit’e 17 kilometre olan, doğal güzellikler içinde kurulmuş, Türkiye’nin ilk özel Tahta Kuşlar Etnografya müzesini ziyaret edebilirsiniz.

DİNLENELİM

DİNLENELİM

Kazdağı otelleri de en az doğası kadar memnun edecektir sizi. Turizmin geliştiği bölgede çok sayı ve çeşitte otel mevcut.  Konaklama tesislerinden memnun kalmakla beraber otellerin sunduğu çok çeşitli meyve ve bitkilerden yapılan  ev yapımı reçelleri tadabilirsiniz. Yöresel zeytinyağlarından satın alarak sevdiklerinize hoş bir sürpriz de yapabilirsiniz elbette.

Bir önceki yazımız olan SİZ DAHA GİTMEDİNİZ Mİ? başlıklı makalemizde antik kent, Kazdağı otelleri ve Kazdağı’nın doğal güzellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kazdağları Konaklama Pinterest

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir