DOĞAL ORTAM

Bol oksijen, doğal ortam, alabildiğine yeşillik,  gözünüzde bir şeyler canlanmaya başladı mı? İçiniz fark etmeden huzurla mı doldu?  Bu düşünceler bile insana huzur vermeye yetiyorken bir de böyle bir ortam bulunduğunuzu düşünün.  İşte Kazdağı tabiatıyla size böyle bir ortam sunuyor.

KAZDAĞI’NDA SAĞLIK

KAZDAĞI’NDA SAĞLIK

Bundandır ki insanlar Kazdağı’na sadece gezmek görmek hoş vakit geçirmek için gitmiyorlar. Aynı zaman şifaya kavuşabileceğiniz, iç huzuru bulabileceğiniz bir yer burası. Termal Kazdağı otelleri sağlığına doğal yollardan kavuşmak isteyen ziyaretçilerin uğrak noktası.  Bunun dışında çok çeşitli gruplar burada zayıflama kampları yapıyorlar. Bununla da kalmıyor Kazdağı’nda yoga ve meditasyon ile şehrin gürültülü ve yorucu yaşamının kaybettirdiği ahengi tekrar yakalıyorlar.

NEREDE KALMALI

NEREDE KALMALI?

Konaklama açısından hiç sıkıntı çekmeyen misafirler ister otelde ister çadırda tadını çıkartabiliyorlar bu güzel ortamın.  Altınoluk, Akçay, Güre gibi sahil şeridinde bulunan otel, pansiyon ve kamplarda da kalınabiliyorlar, Kaz Dağlarının içlerinde konumlandırılmış şehirden arındırılmış kamplarda da, Yeşilyurt, Adatepe gibi çok daha lüks seçenekler sunan turistik köyleri de unutmamak lazım tabii.

 

Bir önceki yazımız olan SİZ DAHA GİTMEDİNİZ Mİ? başlıklı makalemizde antik kent, Kazdağı otelleri ve Kazdağı’nın doğal güzellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kazdağları Konaklama Pinterest

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir