BIRAKINIZ GEZSİNLER, BIRAKINIZ YESİNLER

Paranızın çoğu yemeye ve gezmeye mi harcıyorsunuz? Televizyonda bir yemek programı gördüğünüzde mutlaka gözünüz takılıyor, gezi programlarını izlerken “Ahh şimdi orada olmak vardı.” diye iç mi geçiriyorsunuz? O zaman sıradaki yazımız yemeye, içmeye, gezmeye düşkün olan herkes için yani sizin için geliyor.

kazdağlarıkuyu

GEZİ

Kazdağı sizler için harika bir yer olacaktır! Öncelikle nereleri gezebiliriz sorunuzun cevabını -uzun bir liste var fakat kendi seçtiklerimden- vereyim. Kazdağı birçok antik kenti barındırıyor bünyesinde Antandros antik şehri bunlardan sadece bir tanesi, ayrıca Aristo’nun yüzlerce yıl önce kurduğu felsefe okulunu da ziyaret etme fırsatı da yakalayabilirsiniz bu bölgede, tarih severlerin kalbini şimdiden çaldığımızı düşünüyorum. Doğa tutkunlarına gelecek olursak yüzlerce canlı türüne ev olan bu cennet Mıhlı ve Sütüven şelaleleri başta olmak üzere onlarca şelaleye de ev sahipliği yapmakta, Hasan Boğuldu göletine de uğramadan geçmeyin derim.

kazdağlarıresim

KARNINIZ TOK SIRTINIZ PEK

Bu kadar gezmek yeter biraz da karnımızı doyurup dinlenelim dediğiniz anda Kazdağı Otelleri yetişiyor yardımınıza. Sundukları çok çeşitli konaklama imkanlarından herkes faydalanabilir, her bütçeye göre otel bulunuyor bölgede çünkü. Şirin Kazdağları otelleri alternatiflerinin misafirlere sağlamış olduğu bir diğer güzellik ise enfes yerel lezzetleri. Yüzyıllık zeytin ağaçlarından üretilen zeytinyağı ve binbir şifalı otların kokularıyla beslenmiş kekiğin konduğu bir yemekten lezzetsiz olması beklenemez elbette. Ne duruyorsunuz bavulları hazırlayın Kazdağı’na!

Bir önceki yazımız olan Kazdağları’nın Buz Suyu başlıklı makalemizde Akçay, Kazdağları ve kazdağları otelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşmak İster Misiniz?
Kazdağları Konaklama Pinterest

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir